Пользователь 'yurkoziy'

Логин: yurkoziy
Online статус: Offline
Сообщений на сайте: 1

Сообщения на сайте

yurkoziy    16.09.2005 06:16

Тема:

Хедлайнерами «Рок Екзистенції 2005» стануть гранди української рокової сцени ВВ та Кому Вниз.

З молодних і енергійних запрошено: Назад шляху немає, Димну Суміш, Весняний Галас, Ті, що падають вгору, Інкунабулу і Оркестру Янки Козир.

На Акустичній сцені гратимуть Леся Герасимчук з струнним камерним оркестром, а також харківська група The Moglass, що виконує вельми талановиті музичні абстракції. Їх музику можна віднести і до авангарду і до ембієнту. Та найбільш дивно, що створюють вони її на традиційних живих рокових інструментах. Також на суд глядачів Мертвий півень запропонує своєрідний мікс із дуже старих своїх речей і нових, дещо політично-агресивних, відверто не акустичних на вірші Юрка Андруховича зі збірки «Пісні для Мертвого півня».

Окрім них на Акустичній сцені гратимуть: Щастя, Плач Єремії та Очеретяний кіт.
На Неформатній сцені окрім Армади, що виконає свої найбільш важкі і неформатні англомовні композиції, виступлять, вже анонсовані вище, Оркестр Янки Козир, Інканабула, а також Борщ, Естетик Едюкейшн і Фактично Самі, які, поки що, роздумують, чи виконувати перед глядачами Рок Екзистенції свої забійні речі з альбому «Курва кам бек» в оригінальному вигляді з вкрапленням ненормативної лексики, чи трохи змінити тексти.

Ну і на Великій сцені окрім грандів рок сцени очікується виступ Помаранчів, Назад шляху немає, Моторролли, Мандрів, Гайдамаків, Димної Суміші, Весняного Галасу, Тих, що падають вгору, Гуцул Каліпсо, Крихітки Цахес та Перкалаби.

Окрім заявлених вище гуртів на фестивалі гратимуть і молоді гурти що подавали свої заявки на попередній відбір фестивалю, але про них дирекція обіцяє повідомити дещо згодом, після остаточного відбору Експертною радою.

Джерело: http://www.rock-ekzyst.com/news.php?subaction=showfull&id=1126773720&archive=&start_from=&ucat=& (від 15 вересня)

 

Новый клип Захара Прилепина

08.11.2015
Недавно прошла уникальная премьера нового клипа от Захара Прилепина.

Новинка от Бранимира

05.11.2015
В этом году будет представлено новый альбом русского рокера Бранимира. Он будет называться «Семь чудес».

Оркестр Сургановой в новом образе

02.11.2015
Появилась информация о том, что Светлана Сурганова в настоящее время ведет работу над новыми альбомами.